Wędkarski maraton

W dniach 8-9 września młodzi kobyłkowscy wędkarze startowali w dwóch dużych imprezach wędkarskich. 8 września na kanale Królewskim w m. Kobiałka w III Memoriale Stanisława Wolickiego, a dzień później w Spławikowych Mistrzostwach Szkółek Wędkarskich Okręgu Mazowieckiego.

W sobotnich zawodach okazali się bezkonkurencyjni. W kat. do lat 12 Jakub Nowakowski wygrał zdecydowanie i zajął 1 miejsce, w kat. do lat 14 Milena Duklas również zajęła 1 miejsce, w kat 16+ zwyciężył Przemek Krakowski, 2 miejsce zajął Krzysztof Turek, a 3 miejsce Paweł Pietrucha.

W niedzielę, uczestnicy zajęć Młodzieżowej Szkoły Wędkarstwa Sportowego wzięli udział w Spławikowych Mistrzostwach Szkółek Wędkarskich rozegranych również na Kanale Królewskim. Doskonale wypadła znowu Milena Duklas zwyciężając w kat. do lat 14. W kat. do lat 16 Bartosz Gajewski zajął 2 miejsce, a w kat. do lat 12 Jakub Nowakowski uplasował się na miejscu 2. Debiutująca w zawodach Amelka Kowalczyk zdecydowanie zwyciężyła w kat. integracyjnej, a Mikołaj Gajewski zajął 6 miejsce.

W klasyfikacji drużynowej  kobyłkowscy wędkarze zajęli 1 miejsce, przed dwoma drużynami kolegów z Błonia.  (zt)