Maver

Maver po raz piąty

  18 stycznia w ramach zajęć Młodzieżowej Szkoły Wędkarstwa Sportowego działającej przy Kole nr 29 PZW w Kobyłce, w gościnnych progach Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Kobyłce odbył się już po raz piąty pokaz sprzętu wędkarskiego firmy Maver.  Przedstawiciel firmy Adam Kruk zaprezentował wiele nowości na rok 2014.

Przybyło wielu wędkarzy zarówno z okolic Warszawy jak i dalszych rejonów Polski.  Świadczy to o rosnącym zainteresowaniu jakim z roku na rok cieszy się pokaz sprzętu wędkarskiego w Kobyłce. Była to też idealna okazja do wymiany doświadczeń i planów na nowy sezon.

 „Zauważalnym trendem jest ukierunkowywanie sprzętu pod wędkarstwo komercyjne. Mieliśmy okazję „pomachać" na sucho kilkoma modelami i w naszym odczuciu w tegorocznej ofercie najkorzystniej wypadają modele stricte ukierunkowane na karpie. Co prawda to tylko wrażenia z zamkniętej hali, ale po rozmowach z kolegami po kiju zauważyliśmy, że nie były one odosobnione. Na stolikach nie zabrakło także wielu modeli spławików, całego repertuaru żyłek, haczyków oraz pokrowców. Na oddzielnych grzebieniach można było także wypróbować uklejówki oraz bolonki. Naszą uwagę dość mocno przykuło krótkie wędzisko feederowe, stworzone wręcz do method feedera. Fajna wędka, ładnie wykończona o parabolicznej akcji może w najbliższym sezonie stać się hitowym produktem. fishingmania.pl "

Wśród tyczek były zarówno te z najwyższej półki jak i wędki tańsze, które są idealnym rozwiązaniem dla początkującego wędkarza. Uwagę przyciągała seria Signature, a model 800 to typowa wędka kanałowa, która zachwyca swoją imponująco małą wagą, sztywnością ale i szybkością działania, znacznie lepsza niż zeszłoroczny Match This SX6 i tak dobry jak Flagowy Elite 88. Wykończona w eleganckim czarnym Sun core, zapewnia dodatkową wytrzymałość ścianki tworząc powierzchnię anty - tarcia (rewolucyjna opatentowana powierzchnia - najlepsza na świecie).

Już dziś zapraszamy na kolejny pokaz, tym razem firmy Sensas, który odbędzie się 2 marca, również w ZSP nr 3 w Kobyłce.