Spinningiści na podium

Mocnym akcentem zakończyli okręgowe zmagania kobyłkowscy spinningiści. W rozegranych 22 października na wodach Zalewu Zegrzyńskiego II zawodach eliminacyjnych Grand Prix OM, drużyna Koła nr 29 PZW stanęła na podium.

Zawody te były również podsumowaniem całego cyklu zawodów Grand Prix 2016. W łącznej klasyfikacji w kategorii juniorów II miejsce wywalczył Dawid Duklas a startujący indywidualnie Mateusz Kowalczyk zajął IV miejsce. Wśród seniorów na siódmym miejscu uplasował się Piotr Zabłocki.

Duże emocje wzbudziło ogłoszenie wyników klasyfikacji drużynowej. Reprezentacja koła 29 w składzie: Piotr Zabłocki, Michał Szmurło, Tomasz Dzięcioł i Dawid Duklas wywalczyła historyczne, trzecie miejsce. Gratulacje. (p)