W spławiku niepokonani!

Tegoroczne Spławikowe Mistrzostwa Okręgu rozegrały się pod dyktando wędkarzy z Koła 29 PZW w Kobyłce. Po dwóch drużynowych zwycięstwach w kwietniowych zawodach i doskonałych wynikach indywidualnych przyszedł czas na ostatnią turę, która odbyła się 12 czerwca na Kanale Królewskim w m. Kobiałka. Kobyłkowskie Koło PZW przystępowało do tych zawodów w roli faworyta i nie zawiodło. W klasyfikacji drużynowej zajęło I miejsce i w sumie z 3 punktami sięgnęło po tytuł drużynowego Mistrza Okręgu. W klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Okręgu reprezentanci Koła zostali mistrzami, wicemistrzami lub uplasowali się tuż za podium.

W kat. kadetów zwyciężył Bartosz Gajewski, a Milena Duklas zajęła 4 m. W kat. U-18 Piotr Sasin zajął 4 m., a Mateusz Kowalczyk 6 m. W kat. kobiet Ewelina Skibska zajęła 2 m. W kat. młodzieży U-23 zwyciężył Mateusz Turek, Przemysław Krakowski zajął 3 m., a Antoni Jamiołkowski 4 m. W najliczniej obsadzonej kat. seniorów Łukasz Kalmus zajął 2 m., Robert Kowalczyk 4 m., a Krzysztof Turek 5 m.