Maver po raz szósty

 Nowości sprzętu firmy Maver na 2015 rok zostały zaprezentowane 6 grudnia w Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Kobyłce. Był to już szósty pokaz organizowany w ramach Zajęć Młodzieżowej Szkoły Wędkarstwa Sportowego przy współudziale sklepu matchthis.pl.

Na pokaz przybyło wielu wędkarzy zarówno z okolic Warszawy jak i z dalszych rejonów Polski. Spotkanie było idealną okazją do wymiany doświadczeń i dzielenia się uwagami dotyczącymi sprzętu wędkarskiego. Podczas pokazu, przedstawiciel firmy Maver, Adam Kruk prezentował tyczki, baty oraz nowe siedziska. Dostępne były wszelkie akcesoria wędkarskie od żyłek po amortyzatory gumowe. Można było również przymierzyć ciepłe ubrania w postaci polarów oraz kompletów przeciwdeszczowych. Zaprezentowano nowe pokrowce na wędki oraz torby na akcesoria wędkarskie. Jak co roku największym zainteresowaniem cieszyły się tyczki. Były zarówno modele z najwyższej półki oraz tańsze, które są idealnym rozwiązaniem dla początkujących wędkarzy. Topowym modelem była tyczka Maver 619 - bardzo lekka dobrze wyważona wędka, pokryta czarną wersją Sun Core. Dużym uznaniem również jak w zeszłym roku cieszyła się seria wędek Signature. W ofercie firmy Maver można było obejrzeć wiele tyczek przeznaczonych do łowienia karpi między innymi: ENIGMA serii 1 i 2, MEDUSA oraz 261 Carp. Zyskują uznanie wśród polskich wędkarzy dzięki mocy jaką dysponują.

Wszystkim przybyłym sympatykom naszego koła oraz wędkarzom serdecznie dziękujemy za liczne odwiedzenie pokazu i zapraszamy na wydarzenia organizowane w roku 2015.