Nibiescy na podium.

 Niezwykle udane dla kobyłkowskich wędkarzy były ostatnie zawody spławikowe z cyklu Grand Prix OM PZW w dyscyplinie spławikowej rozegrane 26 października na Kanale Królewskim. Bezapelacyjne drużynowe zwycięstwo zapewniło „niebieskim" III m. w cyklu rozgrywek.

Na doskonały wynik drużynowy złożyły się wszystkie te czynniki, które na równym łowisku decydują o zwycięstwie. Składają się na nie: doskonałe rozpoznanie łowiska przed zawodami, perfekcyjne indywidualne przygotowanie zawodników i ich wyszkolenie oraz odpowiednie przygotowanie zanęt i przynęt.

Indywidualnie zwycięzcami w cyklu rozgrywek zostali: Michał Pazio w kat. U-18 oraz Krzysztof Turek w kat. U-23. Drugie miejsce w kat. U-14 zajął Mateusz Kowalczyk, a w kat. U-18 Mateusz Turek. Pozostali zawodnicy tej kat. Przemek Krakowski i Antek Jamiołkowski zajęli odpowiednio 7 i 9 miejsce. W pierwszej dziesiątce w kat. seniorów znaleźli się: Łukasz Kalmus (4 m.) i Robert Kowalczyk (8 m.)

W 2013 r. drużyna startowała w składzie: Ewelina Skibska, Marta Miszczak, Mateusz Kowalczyk, Przemek Krakowski, Antek Jamiołkowski, Michał Pazio, Mateusz Turek, Krzysztof Turek, Tomasz Solka, Robert Kowalczyk Łukasz Kalmus i Damian Furmańczyk. Zawodnikom pomagali: Monika Ruszczyk, Michał Turek, Jarosław Jamiołkowski, Zbigniew Turek, Zbigniew Skibski, Zbigniew Pazio i Grzegorz Kowalczyk.