Rodzinny Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka

 Mnóstwo atrakcji i niespodzianek czekało na najmłodszych mieszkańców miasta Kobyłka, na wędkarskim pikniku rodzinnym zorganizowanym przez zarząd kobyłkowskiego koła PZW w dniu 28 maja. Towarzyszyła temu wspaniała pogoda i atmosfera, o którą zadbali wszyscy uczestnicy i organizatorzy.

 

Dla najmłodszych przygotowano osiem konkurencji wśród których nie mogło zabraknąć zawodów wędkarskich, tym razem rozegranych w dwóch 1,5 godzinnych turach. Wszyscy mogli łowić z doskonale przygotowanych stanowisk z profesjonalnym sprzętem wędkarskim pod okiem doświadczonych instruktorów wędkarstwa. Wszystkie pozostałe konkurencje poprowadzili również instruktorzy i młodzi wędkarze, którzy całkiem niedawno sami brali udział w podobnych imprezach.

 

Oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

zawody wędkarskie - Julia Żochowska

zawody strzeleckie - Bartosz Zygmunt

test sprawnościowy - Milena Duklas

arenberg - Bartosz Zygmunt

basen z rybkami na czas - Aleksander Wasiluk

wyścig w workach - Milena Duklas

rzut na odległość - Jakub Dzięcioł

spinning cel - Milena Duklas

 

Organizatorzy  zadbali również o słodkości, ciepłe przekąski i napoje, które umilały najmłodszym i ich opiekunom czas wolny. Puchary, medale i nagrody rzeczowe zakupione zostały w ramach realizacji zadania publicznego pn. Młodzieżowa Szkoła Wędkarstwa Sportowego. Nagrody rzeczowe ufundował również firma KONGER.

 

Zarząd Koła 29 PZW w Kobyłce serdecznie dziękuje piekarni KALINKA za słodkości i pieczywo,  państwu Małgorzacie i Marcinowi Zych z Kobyłki za własnoręcznie przygotowane tabliczki czekolady, Ewelinie Skibskiej i Maciejowi Banaszek za obsługę fotograficzną pikniku.

W organizację i pomoc w poprowadzeniu Wędkarskiego Dnia Dziecka aktywnie włączyli się również koledzy wędkarze: Krzysztof Szczygliński, Stanisław Rosłon, Włodzimierz Kruk, Grzegorz Kochański, Krzysztof Turek,  Mateusz Turek, Michał Turek, Antoni Jamiołkowski, Przemysław Krakowski, Dawid Duklas i Piotr Chełstowski.