Relacja z zajęć szkółki wędkarskiej pt. "Jak powstacje chleb?"

18 stycznia, w ramach cyklu zajęć Młodzieżowej Szkoły Wędkarstwa Sportowego odbyło się spotkanie pn. „Jak powstaje chleb”. Co chleb i wypieki piekarnicze mają wspólnego z wędkarstwem? Otóż mają, bowiem to właśnie m.in. z tych produktów powstają zanęty stosowane obecnie praktycznie przez wszystkich wędkarzy.

W czasie ponad pięciogodzinnych zajęć edukacyjnych, w których udział wzięło ponad 20 młodych mieszkańców miasta Kobyłka powstało wiele wspaniałych i smacznych wypieków. Wszyscy dowiedzieli się „jak powstaje chleb” oraz inne smakołyki takie jak drożdżówki z rozmaitym nadzieniem, francuskie rożki i rogaliki, chałki oraz pizza. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne zajęcia Młodzieżowej Szkoły Wędkarstwa Sportowego.

Serdeczne podziękowania składamy Sylwii i Jackowi Pastewka -właścicielom piekarni KALINKA z Kobyłki za niezbędne akcesoria i składniki, dzięki którym powstały wszystkie wypieki.

Zadanie Młodzieżowa Szkoła Wędkarstwa Sportowego realizowane jest w 2020 r. dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Kobyłka.