Rodzinny piknik wędkarski z okazji Dnia Dziecka 01.06.2019

Moc atrakcji i niespodzianek czekało na najmłodszych mieszkańców miasta Kobyłka, na Wędkarskim Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez zarząd kobyłkowskiego koła PZW w dniu 1 czerwca. Towarzyszyła temu wspaniała atmosfera, o którą zadbali uczestnicy i organizatorzy.

Przygotowano pięć konkurencji, wśród których nie mogło zabraknąć zawodów wędkarskich rozegranych w  dwugodzinnej turze. Wszyscy mogli łowić z zadbanych stanowisk, na tzw. stawie „U Mikołaja”,  przygotowanych przez wędkarzy kół PZW z Zielonki i Wołomina. Wszystkie konkurencje cieszyły się dużym zainteresowaniem, a rodzice dzielnie wspierali swoje pociechy. W uroczystym zakończeniu wędkarskiego Dnia Dziecka udział wzięła burmistrz Miasta Kobyłka Edyta Zbieć.  

Oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

zawody wędkarskie – Karolina Szpondowska

ringo cel (do lat 7) – Oliwier Matusiak

ringo cel (do lat 13) – Julianna Buczek

piłeczka cel (do lat 7) – Marcel Koper

piłeczka cel (do lat 13) – Artur Godlewski

wyścig w workach (do lat 7)  – Bartosz Cituk

wyścig w workach (do lat 13)  – Kinga Kamińska

Organizatorzy  zadbali również o słodkości, ciepłe przekąski i napoje, które umilały najmłodszym i ich opiekunom czas wolny. Medale i nagrody rzeczowe zakupione zostały ze środków Gminy Kobyłka, w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Młodzieżowa Szkoła Wędkarstwa Sportowego”. Puchary ufundowali członkowie Koła PZW 29 w Kobyłce.

Zarząd Koła 29 PZW w Kobyłce serdecznie dziękuje piekarni KALINKA za słodkości i pieczywo,  Joannie i Zbigniewowi Skibskim z Kobyłki za obsługę grilla i użyczenie agregatu prądotwórczego, Ewelinie Gumiennej za obsługę fotograficzną, rodzicom uczestników pikniku za pomoc w rozgrywaniu konkurencji z piłeczkami, ringo i w wyścigu w workach, oraz tym wszystkim, którzy poświęcili swój czas dla dzieci w dniu ich święta.

Wasze komentarze (0)