Zacznij swoją przygodę z wędkarstwem

Koło 29 PZW w Kobyłce zaprasza mieszkańców Miasta, dzieci i młodzież do udziału w zajęciach Młodzieżowej Szkoły Wędkarstwa Sportowego. Zajęcia teoretyczne prowadzone będą w siedzibie Koła przy ul. Macieja Rataja 36, a zajęcia praktyczne, w ramach przygotowań do udziału w Okręgowej Olimpiadzie Młodzieży Wędkarskiej, w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 3 przy ul. Załuskiego 57. Zaplanowano również zajęcia nad wodą połączone z nauką wędkowania, które odbędą się w drugiej połowie marca i października.

Celem zajęć jest nauka wędkowania, propagowanie wędkarstwa jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu, kształtowanie postawy odpowiedzialności za środowisko naturalne i upowszechnianie walorów przyrodniczych okolicy i regionu.

Najbardziej uzdolnionym uczestnikom zajęć oferujemy udział w zawodach na szczeblu okręgu oraz uczestnictwo w Młodzieżowym Obozie Wędkarskim organizowanym przez Komisję Młodzieżową Okręgu Mazowieckiego PZW.

Informacje o zajęciach dostępne na stronach: kolo29kobylka.ompzw.pl i kobylka.pl oraz plakatach i faceebok-u Koła i Miasta Kobyłka.

Zadanie Młodzieżowa Szkoła Wędkarstwa Sportowego realizowane jest w 2020 r. dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Kobyłka.

Wasze komentarze (0)