Młodzież na medal

W dniach 7-8 września młodzi kobyłkowscy wędkarze, uczestnicy zajęć Młodzieżowej Szkoły Wędkarstwa Sportowego startowali w dwóch dużych imprezach wędkarskich. 7 Września na kanale Królewskim w m. Kobiałka w IV Memoriale Stanisława Wolickiego, a dzień później w Spławikowych Mistrzostwach Szkółek Wędkarskich Okręgu Mazowieckiego.

W sobotnich zawodach w kat. do lat 12 Wojciech Kawka wygrał zdecydowanie i zajął 1 miejsce, w kat. do lat 14 Jakub Nowakowski zajął 6 miejsce, w kat. do lat 16 Bartosz Gajewski zajął 4 miejsce, a Milena Duklas 5 miejsce.

W niedzielę, uczestnicy zajęć Młodzieżowej Szkoły Wędkarstwa Sportowego wzięli udział w Spławikowych Mistrzostwach Szkółek Wędkarskich rozegranych również na Kanale Królewskim. Reprezentacja naszego koła zajęła 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Indywidualnie w kategorii integracyjnej Mikołaj Gajewski zajął 2 miejsce, w kategorii U12 Wojciech Kawka zajął 2 miejsce, wygrywając rywalizację w swoim podsektorze, w kategorii U14 Jakub Nowakowski zajął 3 miejsce, w kategorii U16 Bartosz Gajewski został zwycięzcą, a Milena Duklas zajęła 18 miejsce. Gratulacje dla reprezentantów.

Zadanie „Młodzieżowa Szkoła Wędkarstwa Sportowego” realizowana jest dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Kobyłka.